Найкращі програми для знайомств в Інтернеті - Сміла Україна

Грабовського, О. Щетинського, В. Годзяцького, О. Грінберга, В. Балея, В. Рунчака, І. Карабиця, В. Бібіка, Є. Станковича у виконанні музикантів нової генерації Лауреатів Міжнародних і всеукраїнських конкурсів М. Грінченка, А. Павлова, І. Грицишина, А. Полуденного, Ю. Немировського, Р. Музика буде записана на два компакт-диски, розміщених в арт буці з відповідною назвою. В завершальному етапі проєкту відбудеться концерт-презентація за участю композиторів — учасників проєкту. Project name: Написання та презентація опери за мотивами історії створення "Ніч яка місячна".

Full name of the organization: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "КУЛЬТУРНЕ ОБ'ЄДНАННЯ "ХРОНОТОП ЮЕЙ". Project description: Мета: Розвиток оперної композиції на території України шляхом створення цілісного оперного проекту з його повноцінною презентацією. Проект спрямований на створення та презентацію унікального в українському контексті мистецького продукту, заснованого на дослідженні історичної появи пісні «Ніч яка місячна».

Результат спрямований на актуалізацію культурного феномену колишніх поколінь у новий спосіб. Проект розглядає написання опери як результат дослідження культурно-історичного контексту з одного боку та мистецьку рефлексію — з іншого.

5 найкращих додатків для знайомств під час карантину

Пісня як мистецький факт є центральним образом опери та джерелом натхнення багатьох поколінь. Project name: Співанкограй. Full name of the organization: Фізична особа підприємець Лихачов Валерій Іванович. Project description: Це інноваційний культурний продукт, який складається із збірки дитячих пісень альбом для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку, створених сучасними українськими митцями для використання під час підготовки дитячих свят: «Свято осені», «Новий рік», «День матері», «Різдво» у закладах освіти та додатку до нього.

Альбом, записаний дитячим хором та відомими українськими виконавцями, в супроводі музикантів, містить два типи фонограм — «плюс» із записом тексту пісень та «мінус» - інструментальні версії пісень для самостійного виконання дітьми.

Чи реально знайти своє кохання в інтернеті та як уникнути небезпечних побачень

Додаток до альбому — це тексти усіх пісень та запис партитур для фортепіано і гітари для самостійного виконання музики викладачами в навчальних закладах. Project name: Інструментально-візуальний концерта та запис "Фолк Билиця в цірині Джазу". Full name of the organization: Фізична особа-підприємець ЛИХОМАНЕНКО СЕРГІЙ ВІКТОРОВИЧ. Проект покликаний продемонструвати самобутність українського інструментального мелосу, починаючи із IX ст. Нестандартна інструментовка та використання еклектичних форм покликані створити інноваційний культурний продукт загальноєвропейського значення.

Проект явно демонструє високий культурний рівень, давню самобутню історію музики періоду Київської Русі та сучасних тенденцій із використанням сучасних аудіо-візуальних форм. Project name: Стврення рок-опери "Тарас Бульба".

Онлайн-журнал про культуру, людей, світ

Full name of the organization: Фізична особа-підприємець Арсенюк Микола Мілентійович. Project description: Створити музику та лібрето до рок-опери "Тарас Бульба". Надрукувати партитуру та текст опери. Створити демонстраційний аудіо-запис рок-опери.

Program registery Innovative Cultural Product

Првести презентацію увертюри рок-опери 18 липня на фестивалі "Тарас Бульба" у місті Дубно. Project name: "Нескорений ПроRock". Full name of the organization: Громадська спілка "Творче патріотичне об'єднання "МУЗИЧНИЙ БАТАЛЬЙОН". Cities of implementation: Уся територія України,. Project description: «Нескорений ПроRock» — серія альбомів пісень на вірші видатних українських поетів.

ТОП рейтинги месяца

Першим у серії був альбом на вірші Василя Стуса р. Продовження серії — творчість Тараса Шевченка, Олени Теліги та Василя Симоненка. Наша мета — актуалізувати імена видатних українських поетів, чиї життя стали символом високого служіння народові, нагадати суспільству про громадянське звершення цих поетів, вплести їхню творчість у канву сучасного аудіопростору. Результатом проєкту стане поповнення національної та світової скарбниць культурної спадщини новими збірками пісень на вірші геніальних поетів.

Зокрема, видання музичних альбомів CD-дисків накладом по примірників на вірші кожного з поетів, заявлених у проєкті, та відповідної кількості друкованих співаників.

Project name: Запис альбому «Звуки Чорнобиля» з українськими та міжнародними музикантами. Full name of the organization: Товариство з Обмеженою Відповідальністю «ЛАВІНА КОНЦЕРТ». Cities of implementation: Київ, Чорнобиль, вся Україна,. Project description: Соціальний музичний проект, в результаті якого буде створено альбом сучасною української музики з 10 музичних треків, записаних за участі відомих українських та міжнародних музикантів.

Найкращі сайти та мобільні додатки для знайомств у світі та Україні ⋆ FutureNow

Для створення пісень будуть організовані індивідуальні арт-резиденції для музикантів, з зануренням у тематику Чорнобиля, та надано унікальну бібліотеку «Звуки Чорнобиля», що записана у Зоні Відчуження. На шість новостворених пісень молоді та відомі режисери та продакшни України створять відеокліпи, що будуть промотувати отриманий культурний продукт серед широкої української аудиторії, об'єднуючи сучасних українців навколо спільних культурних цінностей та нових сенсів на темі переосмислення інформаційної трагедії Чорнобиля в минулому української нації, та популяризувати український культурний продукт за кордоном.

Project name: «Молода Українська Музика і Кіно на «Зеленій Сцені». Full name of the organization: Громадська організація "Че студія".

Навігація записів

Cities of implementation: Чернігів,. Project description: Проведення двох тематичних культурних заходів в межах чернігівського творчого простору "Зелена Сцена", присвячених молодій українській музиці та кіно. Протягом кожного з двох заходів відбудеться виступ двох музичних колективів та показ кінофільму. Метою проєкту є підтримка якісних молодих українських гуртів та демонстрація аудиторії північного регіону України сучасної музики і кіно від молодих українських митців. Результатом проєкту стане проведення двох тематичних івентів з вільним доступом всіх бажаючих, а також інформаційна промо-кампанія у чернігівському регіоні для чотирьох молодих українських музичних гуртів і створення та розміщення в мережі якісних лайв-відео з їх виступів.

Project name: Молода опера «Ukraine Terra Incognita». Download grant agreement 3ICP Competition type: National. Full name of the organization: ГРОМАДСЬКА МОЛОДІЖНА ОРГАНІЗАЦІЯ "ХРИСТИЯНСЬКА АСОЦІАЦІЯ -УМСА". Cities of implementation: м. Львів, Львівська обл. Київ, Київська обл. Project description: «Ukraine Terra Incognita» — масштабна опера, що через нові мистецькі форми поєднає український автентичний спів з сучасною академічною та європейською імпровізаційною музикою.

Опера присвячена постаті Василя Сліпака. Проект твориться режисеркою Уляною Горбачевською і композиторкою Марією Олійник, спільно з українськими та європейськими митцями, які є співтворцями дійства. Музично-візуальне дійство постане із поєднання сольного жіночого голосу, саксофонів, перкусії, співочого ансамблю, симфонічного оркестру, сценографії, костюмів та відео-арту. Молода опера відкриватиме для українців глибинні коди нашої культури, виражені у модерних формах, а для світу — молоду Україну, де твориться сучасне мистецтво, а люди готові жертвувати своїм життям за свободу.

Project name: Концертна програма "Добра хата". Full name of the organization: Громадська організація "Добра воля". Cities of implementation: Харківська область,. Project description: Це творча експериментальна робота двох осередків фольк гурту "ЯРИ" та МАСО "Слобожанський", яка націлена на виготовлення концертної програми, яку готові презентувати концертним туром в Харківській області, та аудіо диском і двома фільмами.

Мета проекту мотивувати та підтримувати в малих містах та селищах Харківської області талановитих музикантів, які шукають ефективні можливості творчої реалізації, шляхом проведення концертного туру по містах їхнього проживання, з подальшим залученням їх до взаємодії з досвідченими музикантами з великих міст України. Project name: Перший всеукраїнський тур YsOU. Full name of the organization: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "КУЛЬТУРНА ПЛАТФОРМА". Cities of implementation: Київ, Хмельницький, Вінниця, Одеса, Херсон, Маріуполь, Запоріжжя, Дніпро, Харків,.

LOT 3. Project name: Балет на 2 дії «Маленький принц». Full name of the organization: КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ТЕАТРАЛЬНО-ВИДОВИЩНИЙ ЗАКЛАД КУЛЬТУРИ "АКАДЕМІЧНИЙ ТЕАТР "КИЇВ МОДЕРН-БАЛЕТ". Project description: Проєктом передбачено створення сучасного балету на дві дії «для дітей і дорослих» — «Маленький принц» на музику В.

Моцарта та українських колискових у постановці Раду Поклітару та виконанні артистів театру. У центрі постановки — історія про Маленького принца, про його уявлення цінності відносин двох індивідів, де кожна подорож новою планетою — глибинне розуміння сутності особистості. Це розповідь про перевагу «простих речей і цінностей» над суєтою та складністю «світу дорослих», про значимість дитинства, як головного періоду людського життя.

Мета постановки нагадати дорослим, що за буденними справами, за нагромадженням матеріальних цінностей, вони забувають про цінності — духовні, які відіграють важливу роль у процесі становлення особистості. Project name: Блок перформативних вистав «Книжка на сцені». Дофінансування проекту "Особливі прикмети: 10 бесід про ідентичність" The European Commission Education, Audiovisual and Culture Executive Agency EACEA Culture, Creative Europe.

Full name of the organization: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВИДАВНИЦТВО АНЕТТИ АНТОНЕНКО", ТЗОВ "ВИДАВНИЦТВО АНЕТТИ АНТОНЕНКО". Cities of implementation: Київ, Львів,. Project description: «Книжка на сцені» є етапом масштабного видавничо-театрального проекту, магістральна мета якого привести знакову європейську драматургію на українську сцену.

Результатом стануть 4 перформанси за творами провідного бельгійського драматурга та кіносценариста Тьеррі Дебру, культового ірландсько-американського драматурга Мартіна Макдонах׳ю, одного з найвидатніших класиків польської літератури Вітольда Ґомбровича, а також молодої авторки драм з Литви Лаури-Сінтії Черняускайте, лауреатки Літературної премії Європейського Союзу. Локації: Книжковий Арсенал, Київ, травень; Book Forum, Львів, вересень. Перформанси стануть частиною театральної програми обох ярмарків, що дасть змогу максимально розширити аудиторію проекту, долучивши театральну публіку до книгарської.

Full name of the organization: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "УКРАЇНСЬКИЙ ЛІТЕРАТУРНИЙ ЦЕНТР". Cities of implementation: Київ, Хмельницький,. Після показів пройдуть обговорення вистави з глядачами за участі драматургині й перекладачок. Регіональний тур.


  • додаток для знайомств місто Болехів Україна.
  • Топ безкоштовних;
  • Реєстр програми Аудіовізуальне мистецтво.
  • Любов і знайомства в епоху Tinder.

Full name of the organization: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ІНТЕРАКТИВНИЙ ЕКОТЕАТР "ВІТЕР ЗМІН". Cities of implementation: 22 області України,. В основу твору покладені реальні історії мешканців геріатричного пансіонату, що мають силу викликати емпатію в аудиторії незалежно від її естетичних уподобань та культурного рівня. Також ми документуємо соціальний контекст відвідуваних під час туру локальних середовищ. На основі зібраних матеріалів створюємо репортажі з поїздок та художньо-аналітичні відеоролики, що проблематизують тему культури поза центрами.

Project name: Чорнобильдорф. Археологічний Gesamtkunstwerk музичний театр в кількох актах за анти- утопічною історією Чорнобиля та Цвентендорфа на Дунаї. Full name of the organization: БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "МИСТЕЦЬКА ФУНДАЦІЯ "ПОРТО-ФРАНКО" ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ", БО "БФ "МИСТЕЦЬКА ФУНДАЦІЯ "ПОРТО-ФРАНКО" ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ". Cities of implementation: Славутич, Київ Україна , Цвентендорф на Дунаї Австрія ,.

Project description: Створення міжнародного музично-театрального проекту Чорнобильдорф, заснованого на археологічних матеріалах поліфонічні пісні з Чорнобильскої зони, електронна музика та синтезатори х та х. Побудова команди перформерів, перформанс-лабораторію в Славутичі Гоголь-фест, липень та перформанс в Мистецькому Арсеналі листопад Project name: ВІЙНА БЕЗ ФОТОШОПУ. Full name of the organization: Громадська організація "Точка дотику".